Jedo Porcelain Fingerplates 280mm Black
The Jedo Porcelain Fingerplate 280mm Black provides a striking and durable solution for door protection. Its deep black porcelain finish makes it an excellent choice for modern interiors.
KEY FEATURES
- Material: Porcelain
- Finish: Black
- Size: 280mm
- Application: Suitable for internal doors
| Material | Porcelain |
|---|---|
| Range | Jedo |
| Internal/External | Internal |
| Residential/Commerical | Residential |
| Overall Size | 280 x 75mm |
| PVD Finish | No |
| Projection | 10mm |
| Finish | Black |
| Size | 280mm |
There are no downloads for this product.

